CENÍK

ceník je platný od 1.1.2023

OBJEDNÁNÍM SE NA FOCENÍ POTVRZUJETE PŘIJETÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK A SROZUMĚNÍ S NIMI.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Uchovejte si vzpomínky na svatbu díky fotografiím, které vám připomenou i s odstupem času všechny zážitky. Vám, vašim dětem i vnoučatům. Album z vašeho velkého dne by se mělo skládat ze sjednocených fotografií, které zachycují váš svatební den - váš příběh. A já vám s tím ráda pomohu!

Chcete zachytit svatební den až do večerní párty, nebo vám stačí zdokumentovat jen část dne? Připravila jsem svatební balíčky, ze kterých si vybere každý. Preferuji však celodenní focení.

Líbí se vám moje práce? Chtěli byste mi svěřit zachycení vašeho dne? Napište mi nezávazně o více informací. Potkáme se na předsvatební schůzce, poznáme se a zjistíme, jestli nám to bude fungovat lidsky.

SVATEBNÍ CENÍK PRO ROK 2023 najdete tady 🤍

 


TĚHOTENSKÁ A RODINNÁ FOTOGRAFIE

Když nosíte v bříšku nový život, je to prostě takový malý zázrak.  Je krásné, že takové vaše zázraky můžu dokumentovat. Máte potom úžasnou vzpomínku, až vaše dítko vykoukne na světlo světa. Když je pak na světě, přichází čas na rodinné fotky. Na těch ale často někdo chybí, protože fotí. Nechte se vyfotit společně a těšte se z krásných fotek do rodinného alba. A spousty zábavy při focení. Čtyřnozí parťáci vítáni.

Cena: 

klasické 3 500 Kč + cestovné 10,-/km (15 upravených fotografií, vybíráte si ze zaslaných náhledů, cca 40-50 min. focení)

"grande" 5 000 Kč + cestovné 10,-/km (neomezený počet fotek - vybírám já, nelimituji čas focení)


PÁROVÉ FOCENÍ

Vezměte svou drahou polovičku na rande a oživte si schůzku menší "foto session". Ať už plánujete výlet do města, nebo do přírody, zaznamenám pro vás ty nejkrásnější okamžiky. Vám zůstane vzpomínka v podobě fotek a já se pokochám spoustou lásky a štěstí. A nejen u párů v klasickém pojetí. Párové focení platí i pro kamarádky nebo kamarády, kteří chtějí společnou vzpomínku.

Cena:

klasické 3 000 Kč + cestovné 10,-/km (10 upravených fotografií, vybíráte si ze zaslaných náhledů, cca 30-40 min. focení)

"grande" 4 200 Kč + cestovné 10,-/km (neomezený počet fotek - vybírám já, nelimituji čas focení)


PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Fotky do rodinného alba, pro příbuzné, pro radost,
do životopisu nebo jenom jako novou profilovou fotku
na sociální sítě? Není problém. Portrétní focení jednotlivců všech věkových kategorií. :)

Cena:

klasické 2 500 Kč + cestovné 10,-/km (8 upravených fotografií, vybíráte si ze zaslaných náhledů, cca 30-40 min. focení)

"grande" 3 500 Kč + cestovné 10,-/km (neomezený počet fotek - vybírám já, nelimituji čas focení)


Každá další fotka navíc s úpravou - 200 Kč / fotka. Cestovné účtuji z Bořitova. Většinou fotografuji na vytipovaných místech v okolí, ale ráda za vámi přijedu kamkoliv. 

Příplatek za focení o víkendu (mimo nabízené termíny) + 1 000 Kč.