FOTO-KOUČINK

Nedám vám své přesné know-how obrázek po obrázku, ale podělím se o velkou část z něj. Co mám a předám ráda dál?

10 LET PRAXE V TÉ NEJLEPŠÍ PRÁCI

Okamžiky štěstí, radosti a lásky. To na své práci miluju především! A to, že přesně takové momenty můžu navždy zvěčnit.

BOŽÍ ZPĚTNÉ VAZBY OD KLIENTŮ

Protože nejlepší pochvalou jsou slzy štěstí, radosti a dojetí v očích klientů. A taky krásná slova, která ženou a motivují dál. 

ÚSPĚCHY VE FOTOSOUTĚŽÍCH

1. a 2. místo (2015 a 2014) v největší fotosoutěži v ČR a SR, Top 25 European Young Wedding Photographer 2022 

ZAHRANIČNÍ ZKUŠENOSTI

Měla jsem tu čest být vybrána, fotit a zdokonalovat se v projektu Sociography pod vedením italských profesionálů.

OSOBITÝ PŘÍSTUP A POST-PROCES

Od komunikace s klienty, přes pohodové a uvolněné focení, po osobitý post-proces. Žádná "sériová výroba". Být sama sebou.

Cokoliv z tohohle můžete mít taky, když si za tím budete chtít jít. A já vám ráda pomůžu. :) 

Ano, výše na obrázku jsem já. Už odmalička jsem potřebovala 2 věci - jídlo a foťák do ruky. Teď mám asi větší absťák, když nemám foťák nebo cokoliv jiného, čím se dá fotit. I díky lety získávaným zkušenostem, studiu, kurzům, fotosoutěžím nebo účasti v projektu Week Of Life jsem se naučila mnohem intenzivněji a pozorněji dívat kolem sebe a učím to i další - zářným příkladem je můj manžel, tatínek, maminka nebo přátelé. Ráda touhle "nemocí" nakazím i vás. Ať už chcete vyšperkovat domácí alba nebo potřebujete zdokonalit fotografie pro klienty. 

Sharing is caring! 


Potřebujete nasměrovat při práci s foťákem? Procvičit si získané znalosti o technice v praxi, tedy na nějaké modelce či modelech? Domluvím to s nimi a společně se vydáme na nějaké hezké místo. Podíváme se spolu na práci se světlem, komunikaci s modely, techniku a další věci, které vám pomůžou dělat lepší fotografie. Mentoring v praxi nám zabere přibližně 2 hodinky, potom se mrkneme na základy post-procesu. V případě dalšího zájmu můžeme v mentoringu pokračovat, dokud si "nebudete jistí v kramflecích". Podle toho, kde máte mezery, se můžeme zaměřit více na samotné focení a nebo věnovat více času následným úpravám. 

Cena:  od 3 500,- 


"Kačka nejenom, že byla ochotná mi pomoct s výběrem fotoaparátu a objektivu, ale dokonce jsem u ní absolvovala kurz. Pro mě, jako úplně začátečníka, který držel foťák v ruce jen párkrát, to bylo velmi obohacují o plno nových informací, a že jich není zrovna málo. Jsem moc ráda, že byla Kačka ochotná mi pomoct a dát spoustu užitečných rad, které využívám vždy, když fotím. Za to jí moc děkuji. Je to mladá, talentovaná slečna, se kterou se budete cítit super a ještě k tomu Vám se začátkem fotografické kariéry ulehčí život." 

- Natálie M.

"Foto-kurz s Káťou byl moc super a určitě mě toho dost naučila během jedné procházky. Vysvětlila mi, jak si nastavit manuální focení, světlo, clonu, ISO atd. A pak mi hned vše ukázala v praxi, takže za mě super odpoledne, kde jsem se toho hodně dozvěděla. Káťu doporučuji všema deseti - jak na kurz, tak na focení, vždycky je to plné zábavy, pohody a příjemné atmosféry."

- Kristýna K.